در حال بارکزاری ...

مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌ فرهنگی با صدور نامه‌ای به مدیران‌ کل میراث‌ فرهنگی استان‌ها و با استناد به نظر مشورتی مجلس‌شورای‌اسلامی، فعالیت و دخالت اتحادیه‎‌های صنفی در امور مربوط به تاسیسات گردشگری را ممنوع و غیرقانونی اعلام کرد.
ادامه مطلب
با بررسی عملکرد جامعه هتلداران در نیمه دوم سال جاری می‌توان نتیجه گرفت هیچ اقدام خاصی از جانب این تشکل در جهت حمایت از منافع هتلداران صورت نگرفته‌ است. به عبارت دیگر، جامعه هتلداران ایران به عنوان تشکل اصلی این صنعت در حال حاضر از توان اجرایی بالا و یا به عبارت دیگر از وزن قانونی چندانی برخوردار نیست.
ادامه مطلب
۶۵۰ هتل آپارتمان، ۱۳۰هتل چهار و پنج ستاره، ۳۳اقامتگاه بوم‌گردی و بیست هزار خانه مسافر در کشور وجود دارد.
ادامه مطلب
در حالیکه مهدی نریمانی، رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان در مصاحبه با خبرنگاران از عدم افزایش نرخ هتل‌های این استان در ایام نوروز خبر داده بود، هتلداران و مسئولین روابط عمومی هتل‌های اصفهان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه هتل‌جار صحبت‌ها و واکنش‌های ضد و نقیضی در خصوص این گفته‌ها ابراز داشتند.
ادامه مطلب
حسن سیادتان، رئیس جامعه هتلداران استان فارس معتقد است مدیران هتل‌های کشور در زمینه مدیریت بحران، جلوتر از رقبای خارجی خود قرار دارند.
ادامه مطلب
نهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته، امروز در حالی به پایان می‌رسد که حجم بازدیدکنندگان بیشتری را نسبت به روزهای قبل به خود می‌بیند. در ادامه تصاویری از آخرین روز این نمایشگاه را مشاهده می‌نمایید.
ادامه مطلب
پایگاه خبری هتل‌جار به عنوان اولین و تنها رسانه تخصصی صنعت هتلداری کشور در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی حضور خواهد یافت.
ادامه مطلب
یران و فرانسه با امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه گردشگری راه را برای تحرک و توسعه این صنعت را میان 2 کشور در دوره پساتحریم گشودند.
ادامه مطلب
رزرو آنلاین هتل در سایت هتل جا hotelja.ir
ادامه مطلب
سازمان میراث فرهنگی و گردشگری آمار مسافران نوروزی امسال را بر اساس نفر سفر محاسبه و تعداد گردشگران را 120 میلیون نفر سفر اعلام کرد که این موضوع واکنش کارشناسان را در پی داشت به طوری که بسیاری از آنان با تردید نسبت به صحت و سقم این آمار، آن را بدون مبنای علمی و ارزیابی تخصصی می دانند. ارائه این آمارها اگرچه حکایت از رشد قابل توجه گردشگری در کشور و در نهایت نمایش نتیجه برنامه ریزیهای مسئولان کشوری و استانی دارد ولی در نهایت سوالهای متعددی را در اذهان به وجود می آورد که ارقام چگونه تهیه شده و ارائه دهندگان با چه ابزار و تحلیلها و دلایلی به این آمارها دست یافته اند و علاوه بر اثبات حسن خدمت مسئولان استانی چه خواص دیگری در پی داشته و خواهد داشت.
ادامه مطلب
به منظور افزايش سرويس و خدمات رساني به هم‌وطنان گرامي در منطقه آذربايجان، يك رام قطار اتوبوسي رايگان مسافران مسير تبريز-جلفا و بالعكس را جابه‌جا مي‌كند.
ادامه مطلب
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) با اشاره به جزئیات قرارداد اولیه برای خرید ۱۱۸ فروند هواپیما از شرکت هواپیما ساز ایرباس گفت:
ادامه مطلب
فروش نوروزی بلیط در مسیرهای خارجی نیز از تاریخ 4 بهمن ماه آغاز شده است
ادامه مطلب

تازه ترین اخبار گردشگری