در حال بارکزاری ...

جستجوی مجدد

رزرو هتل های ویژه

هتل هما

استان تهران - شهر تهران - میدان ونک - خیابان شهید خدامی - هتل هما تهران
هما

مشخصات کلی هتل

توضیحات

هتل هما پنج ستاره تهران ، برجي باشكوه در قلب شهر تهران و بهترين قسمت شمال خيابان اصلي شهر –وليعصر است كه امكان دسترسي آسان شما را به مراكز مهم اقتصادي، سياسي، جاذبه هاي فرهنگي، تاريخي و شاهراه هاي اصلي شهر فراهم مي سازد.
طراحي و چيدمان هتل همراه با مجلل ترين مبلمان و تجهيزات برگرفته از نفيس ترين هنرها، شايسته ترين فضا و مكان را براي برگزاري كنفرانس ها، گردهمايي ها و جشن ها به شما ارائه مي نمايد.در تمامي 173 اتاق و سوئيت مجلل هتل، كه هر يك چشم اندازي ازرشته كوه هاي البرز، پايتخت زيبا و باغ رويائي هتل را در خود جاي داده اند، فضايي مطبوع را براي آسودگي شما ايجاد كرده ايم. رستوران هايی که به دليل سرو تازه ترين، مطبوع ترين و لذيذ ترين غذاهاي ايراني و فرنگي در تمامي فصول سال زبانزد هستند. با حضور در هر يك از اتاق ها و سوئيت هاي زيبا و مجلل، مركز تجاري، سونا و جكوزي منحصر به فرد، تجربه ماساژهاي درماني و نيروبخش و رستوران هاي با شكوه هتل كه بهترين طعم ها را به شما هديه مي دهد.

ساعت تحویل
14:00
ساعت تخلیه
14:00
تعداد طبقات
15
تعداد اتاق ها
173
نیم شارژ
پاسخ گویی 24 ساعته
اتاق های هتل

رزرو اتاق های هتل

تهران - هتل هما

قوانین هتل

قوانین و شرایط
قوانین و شرایط
1- چنانچه ابطال و یا کاهش اتاق های نگهداری شده جهت میهمانان خارجی ( گروهی ) ، کمتر از 15 روز قبل از ورود باشد ، معادل 100 درصد قیمت یک شب اتاق های نگهداری شده دریافت می شود و اگر بیش از 15 روز باشد ، گروه هتلهای هما هیچگونه مبلغی دریافت نمی کند. 2- چنانچه ابطال و یا کاهش اتاق های نگهداری شده جهت میهمانان ایرانی و خارجی ( غیر گروهی ) بصورت کتبی تا 48 ساعت قبل از روز ورود میهمانان در ایام شلوغی هتل باشد ، گروه هتلهای هما هیچگونه مبلغی دریافت نمیکند و پس از آن معادل 100 درصد قیمت یک شب به تعداد اتاق های نگهداری شده ( رزرو ) دریافت می شود. 3- چنانچه ابطال و یا کاهش اتاق های نگهداری شده جهت میهمانان ایرانی و خارجی ( غیر گروهی ) بصورت کتبی تا 24 ساعت قبل از ورود میهمانان در ایام خلوتی هتل باشد ، گروه هتلهای هما هیچگونه مبلغی دریافت نمی کند و پس از آن معادل 100 درصد قیمت یک شب به تعداد اتاق های نگهداری شده ( رزرو ) دریافت می شود. 4- چنانچه ابطال و یا کاهش اتاق های نگهداری شده جهت میهمانان ایرانی ( گروهی ) بیش از 15 روز قبل از تاریخ ورود باشد ، گروه هتلهای هما هیچگونه مبلغی را دریافت نمی کند و اگر کمتر از 15 روز باشد ، بر اساس وضعیت ایام خلوتی و ایام شلوغی هتل و با نظر مدیر کل هتل تا سقف 100 قیمت یک شب اتاق های نگهداری شده دریافت می شود .