در حال بارکزاری ...

رزرو هتل های ایران

تعداد
مورد یافت شد !
یزد - خیابان سلمان فارسی کوچه شهید کاردی - پارکینگ 2 

هتل سنتی رویای قدیم یزد متعلق به دوره قاجاریه است که قدمت آن به بیش از دویست سال پیش می رسد و فضای اندرونی و بیرونی با گچ کاری و کاربندی های فوق العاده زیبا انسان را به گذشته های نه چندان دور پیوند می دهد .

جزییات بیشتر
یزد- بلوار جمهوری اسلامی - جنب بیمارستان افشار 

هتل پارسیان آزادی یزد یکی از اولین و بزرگترین هتلهای شهر یزد از سالیان دور تا کنون بوده که در سال 1352 به بهره برداری رسیده است . نام این هتل قبلا اسپین زر ( به معنای طلای سفید و منظور پنبه بوده که در قدیم یکی از صنایع پررونق شهر محسوب می شده است) بوده و سپس به انقلاب و آزادی و نهایتا به هتل پارسیان یزد تغییر نام داده است . یکی از شاخصهای بارز این هتل فضای سبز زیبا و گسترده آن است که قریب به 25 هزار مترمربع می باشد .

جزییات بیشتر
یزد - دروازه قرآن - ابتدای بلوار جمهوری - کوچه چهارباغ 

0

جزییات بیشتر
یزد - بلوار بسیج - جنب آب انبار گلشن 

کافی شاپ این هتل برای گذراندن یک بعد از ظهر زیبا در کنار حوض ها و فواره های دل انگیز به همراه نور پردازی زیبا و چشم نواز و نوای دلنشین موسیقی سنتی جهت صرف قهوه و چای و انواع نوشیدنی ها آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد .

جزییات بیشتر
یزد - میدان شهید بهشتی - ابتدای خیابان امام - انتهای کوچه فرهنگ 

این هتل در سال 1383 شروع به بازسازی کرد و طی مدت 4 ماه به طور فشرده و شبانه روزی مرمت و تغیر کاربری داد ودر نوروز 84 افتتاح شد.این مجموعه در فضای به متراژ 600 متر مربع احداث شد که کلیه اتاق ها بصورت مجزا شامل سرویس بهداشتی و حمام می باشد. 

جزییات بیشتر
یزد - بلوار شهید صدوقی - ما بین میدان همافر و باهنر 

فاصله تا فرودگاه : 5 دقیقه با ماشین

جزییات بیشتر
یاسوج- بلوار نماز - روبروی تپه پارک ساحلی 

هتل آزادی یاسوج دارای 2 سالن اجتماعات بزرگ می باشد که ظرفیت هر سالن 150 نفر استاندارد می باشد که جمعا ظرفیت 300 نفر را دارد.

جزییات بیشتر
یاسوج - تپل تل دراز - خیابان شهید دستجردی 
هتل جهانگردی یاسوج در مرکز شهر یاسوج واقع گردیده و دستربویراحمد از شهرستان‌های‌ استان‌ کهگیلویه‌ و بویراحمد و مرکز آن‌ شهر یاسوج‌ است‌ که‌ دردشتی‌ خرّم‌ ، سرسبز و محاط‌ در کوه‌های‌ پوشیده‌ از درختان‌ جنگلی‌ قرار گرفته‌ است‌. قبل‌ از ایجاد شهر یاسوج‌ شهرک‌ قدیمی‌ معروف‌ به‌ (تل‌ خسرو) در حدود 6 کیلومتری‌ آن‌ قرار داشته‌ است‌سی به تمامی مناطق شهر به راحتی امکانپذیر می باشد.
جزییات بیشتر