در حال بارکزاری ...

رزرو هتل های ایران

تعداد
مورد یافت شد !
کازرون - چهارراه ارشاد - خیابان بهجت العلما - هتل بیشاپور 
ستراحت و اقامت در این هتل پس از تماشای شهر باستانی بیشاپور و کازرون تجربه‌ای لذت بخش است. فضای مدرن به‌همراه کیفیت خدمات خوب و استاندارد آن از ویژگی‌های این هتل است. هتل دارای اتاق‌های متعدد است. قرار گرفتن آن در گوشه‌ی از شهر به دور از سر و صدا و شلوغی، فضایی آرام و دلنشین را برای میهمانانش مهیا کرده است.
جزییات بیشتر
همدان - آرامگاه باباطاهر - ضلع شرقی آرامگاه - هتل باباطاهر همدان 
هتل باباطاهر با امکاناتی نظیر , فروشگاه لباس , جواهر فروشی , فروشگاه فرش , کتاب فروشی , انواع رستوران با غذاهای ایرانی و فرنگی و همچنین فاصله بسیار کم تا مراکز تجاری , توریستی و تاریخی آماده پذیرایی از میهمانان هتل می باشد .
جزییات بیشتر
همدان- میدان جهاد- ابتدای خیابان بوعلی 
هتل در مرکز شهر قراردارد و نزدیک به کلیه اماکن دیدنی و مراکز خرید می باشد.در فضای داخلی هتل از معماری سنتی ایرانی بهره گرفته شده که خود نقطه تمایزی با هتلهای مدرن امروزی در نقاط مختلف می باشد .
جزییات بیشتر
همدان - میدان قائم - بلوار ارم - هتل آزادی همدان 
هتل پارسیان همدان تحت پوشش شرکت هتلهای بین المللی پارسیان در منطقه باغشهر همدان در دامنه کوه الوند نه تنها از مدرنترین و مجلل ترین هتلهای کشور به شمار میرود بلکه به جهات گوناگون منحصر بفردترین هتل غرب کشور نیز میباشد. 
جزییات بیشتر
همدان - کبودرآهنگ - بخش گل تپه - روستای علیصدر 
مهمانسرای جهانگردی علیصدر که دقیقا جنب دهانه ورودی اصلی غار شگفت انگیز علیصدر واقع شده است، با فضای داخلی زیبا و امکانات رفاهی شایسته خود نظر هر گردشگر و محققی را به خود معطوف داشته است.
جزییات بیشتر
نائین - خیابان شهید رجائی - جنب هلال احمر 
شهرستان نائین وسیعترین شهرستان استان اصفهان است.هتل جهانگردی نائین نائین سرزمینی کویری است که یکی از زیباترین دیدنی‌های طبیعی این شهرستان محسوب می‌شود. در این کویر مناطقی با تپه‌های بزرگی از ریگ پدید آمده که از آن‌ها منطقه ریگ جن یکی از زیباترین مناطق کویر است.
جزییات بیشتر
میناب - خیابان امام خمینی - پارک ملت 
هتل جهانگردی میناب وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد.هتل جهانگردی میناب دارای 20 باب اتاق سه تخته میباشد و رستورانی با گنجایش ۱۰۰نفر می باشد .فاصله هتل جهانگردی میناب تا کوهسنگ۴۰ کیلومتر و تا بام میناب۱ ٬ کیلومتر می باشد. از اماکن دیدنی میناب می توان به بازار بخش سیریک٬ بازار میشی٬ ساحل کوهسنگ٬ خوره تیاب ٬ بام میناب٬ سدمیناب اشاره کرد.
جزییات بیشتر